Saturday 3 November 2018

Premier League

15:00
Arnold Town
vs
Selston
15:00
Barrow Town
vs
Sherwood Colliery
15:00
Belper United
vs
Borrowash Victoria
15:00
Eastwood Community
vs
Clipstone
15:00
Graham Street Prims
vs
Clifton All Whites
15:00
Heanor Town
vs
Ashby Ivanhoe
15:00
Ingles
vs
West Bridgford
15:00
Newark Flowserve
vs
Kimberley Miners Welfare
15:00
Radford
vs
Gedling Miners Welfare
15:00
Rainworth Miners Welfare
vs
Teversal

Saturday 10 November 2018

Premier League

15:00
Ashby Ivanhoe
vs
Belper United
15:00
Borrowash Victoria
vs
Eastwood Community
15:00
Clifton All Whites
vs
Rainworth Miners Welfare
15:00
Clipstone
vs
Newark Flowserve
15:00
Gedling Miners Welfare
vs
Sherwood Colliery
15:00
Heanor Town
vs
Arnold Town
15:00
Kimberley Miners Welfare
vs
Barrow Town
15:00
Selston
vs
Ingles
15:00
Teversal
vs
Radford
15:00
West Bridgford
vs
Graham Street Prims

Tuesday 13 November 2018

Premier League

19:45
Barrow Town
vs
Belper United

Saturday 17 November 2018

Premier League

15:00
Arnold Town
vs
Clifton All Whites
15:00
Ashby Ivanhoe
vs
West Bridgford
15:00
Belper United
vs
Kimberley Miners Welfare
15:00
Eastwood Community
vs
Sherwood Colliery
15:00
Gedling Miners Welfare
vs
Rainworth Miners Welfare
15:00
Graham Street Prims
vs
Radford
15:00
Heanor Town
vs
Clipstone
15:00
Ingles
vs
Teversal
15:00
Newark Flowserve
vs
Barrow Town
15:00
Selston
vs
Borrowash Victoria

Tuesday 20 November 2018

League Cup sponsored by Jenkins & Jenkins - 2nd Round

19:45
Clipstone
vs
Sherwood Colliery
19:45
G.S.P or Selston
vs
Teversal
19:45
Gedling Miners Welfare
vs
Heanor Tn or Belper Utd
19:45
Kimberley MW or Eastwood C
vs
Arnold Town
19:45
Newark Flowserve
vs
W Bridgford or Barrow Tn
19:45
Radford
vs
Ashby Ivanhoe

Wednesday 21 November 2018

League Cup sponsored by Jenkins & Jenkins - 2nd Round

19:45
Borrowash Victoria
vs
Rainworth Miners Welfare
19:45
Ingles
vs
Clifton All Whites

Saturday 24 November 2018

Premier League

15:00
Barrow Town
vs
Gedling Miners Welfare
15:00
Borrowash Victoria
vs
Heanor Town
15:00
Clifton All Whites
vs
Ingles
15:00
Clipstone
vs
Belper United
15:00
Kimberley Miners Welfare
vs
Eastwood Community
15:00
Radford
vs
Rainworth Miners Welfare
15:00
Selston
vs
Ashby Ivanhoe
15:00
Sherwood Colliery
vs
Newark Flowserve
15:00
Teversal
vs
Graham Street Prims
15:00
West Bridgford
vs
Arnold Town

Latest news

League Cup Sponsored by Jenkins & Jenkins
General League Cup Sponsored by Jenkins & Jenkins

First & Second Round Draw

Sponsorship
General Sponsorship

Substitute Vest Sponsored

AROUND THE COUNTIES By STAN WILTON
General AROUND THE COUNTIES By STAN WILTON

Mixed fortunes in the Second Qualifying Round of the FA Vase

East Midlands Counties League | www.emc-fl.com newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe