Saturday 3 March 2018

Premier League

15:00
Anstey Nomads
vs
Clifton All Whites
15:00
Aylestone Park
vs
Stapenhill
15:00
Belper United
vs
Selston
15:00
Birstall United
vs
Borrowash Victoria
15:00
Dunkirk
vs
Ashby Ivanhoe
15:00
Holbrook Sports
vs
Graham Street Prims
15:00
Holwell Sports
vs
Arnold Town
15:00
Radcliffe Olympic
vs
Blaby & Whetstone Athletic
15:00
Radford
vs
Gedling Miners Welfare
15:00
Teversal
vs
Kimberley Miners Welfare
15:00
West Bridgford FC
vs
Barrow Town

Saturday 10 March 2018

Premier League

15:00
Barrow Town
vs
Graham Street Prims
15:00
Belper United
vs
Arnold Town
15:00
Blaby & Whetstone Athletic
vs
Birstall United
15:00
Clifton All Whites
vs
Kimberley Miners Welfare
15:00
Holbrook Sports
vs
Aylestone Park
15:00
Holwell Sports
vs
Dunkirk
15:00
Radcliffe Olympic
vs
Borrowash Victoria
15:00
Selston
vs
Ashby Ivanhoe
15:00
Teversal
vs
Radford
15:00
West Bridgford FC
vs
Stapenhill

Saturday 17 March 2018

Premier League

15:00
Anstey Nomads
vs
West Bridgford FC
15:00
Aylestone Park
vs
Kimberley Miners Welfare
15:00
Birstall United
vs
Stapenhill
15:00
Borrowash Victoria
vs
Arnold Town
15:00
Dunkirk
vs
Blaby & Whetstone Athletic
15:00
Gedling Miners Welfare
vs
Ashby Ivanhoe
15:00
Holbrook Sports
vs
Barrow Town
15:00
Holwell Sports
vs
Clifton All Whites
15:00
Radcliffe Olympic
vs
Selston
15:00
Radford
vs
Graham Street Prims
15:00
Teversal
vs
Belper United

Saturday 24 March 2018

Premier League

15:00
Anstey Nomads
vs
Radcliffe Olympic
15:00
Arnold Town
vs
Stapenhill
15:00
Ashby Ivanhoe
vs
Birstall United
15:00
Barrow Town
vs
Dunkirk
15:00
Belper United
vs
Holwell Sports
15:00
Blaby & Whetstone Athletic
vs
Radford
15:00
Clifton All Whites
vs
Aylestone Park
15:00
Graham Street Prims
vs
Gedling Miners Welfare
15:00
Kimberley Miners Welfare
vs
Borrowash Victoria
15:00
Selston
vs
Holbrook Sports
15:00
West Bridgford FC
vs
Teversal

Saturday 31 March 2018

Premier League

15:00
Ashby Ivanhoe
vs
Graham Street Prims
15:00
Aylestone Park
vs
Belper United
15:00
Birstall United
vs
Arnold Town
15:00
Borrowash Victoria
vs
Clifton All Whites
15:00
Dunkirk
vs
Selston
15:00
Gedling Miners Welfare
vs
Blaby & Whetstone Athletic
15:00
Holbrook Sports
vs
Anstey Nomads
15:00
Holwell Sports
vs
West Bridgford FC
15:00
Radford
vs
Barrow Town
15:00
Stapenhill
vs
Kimberley Miners Welfare
15:00
Teversal
vs
Radcliffe Olympic

Latest news

League Cup Sponsored by Jenkins & Jenkins
General League Cup Sponsored by Jenkins & Jenkins

1st & 2nd Round Draw update

League Official Vacancy
General League Official Vacancy

League Secretary Retirement

AROUND THE COUNTIES  By STAN WILTON
General AROUND THE COUNTIES By STAN WILTON

Midweek Round up 22nd/23rd November

East Midlands Counties League | www.emc-fl.com newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe